Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss så tar vi tillsammans fram den bästa lösningen för dig eller ditt företag!

För att kunna hjälpa er på bästa möjliga sätt vill vi gärna att ni fyller i nedan formulär.
Vi kontaktar er fortast möjligt och ser fram emot att få knyta kontakt med er.

Vi agerar i samförstånd med största sekretess och vill vara Er dedikerade partner som alltid erbjuder det lilla extra.

Vårt uppdrag är att erbjuda den bästa lösningen som fungerar bäst för Er.

CEO

Jesper Frey Morin
jesper.freymorin@nxtinterim.se
070-568 88 83

 

Stockholm

President

Janne Jöhag
janne.johag@nxtinterim.se
079-349 22 68

 

Stockholm

Managing Director Stockholm

Annika Svanström
annika.svanstrom@nxtinterim.se
070-750 25 25

 

Stockholm

Gig Manager Stockholm

Carina Lundberg
carina.lundberg@nxtinterim.se
072-563 77 17

 

Stockholm

Gig Manager

Roger Gordin
roger.gordin@nxtinterim.se
076-865 46 50

 

Stockholm

Gig Manager Stockholm

Daniel Pettersson
daniel.pettersson@nxtinterim.se
072-191 08 13

 

Stockholm

Gig Manager Region West

Jeanette Ångman
jeanette.angman@nxtinterim.se
070-498 75 56

 

Göteborg

Managing Director Region West

Joacim Bernhardsson
joacim.bernhardsson@nxtinterim.se
072-363 19 48

 

Göteborg

Lotta hemsida

Gig Manager Region South

Lotta Lindfors
lotta.lindfors@nxtinterim.se
076-86 81 458

 

Malmö

martin

Gig Manager Region South

Martin Holm
martin.holm@nxtinterim.se
070-954 52 17

 

Kalmar