Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss så tar vi tillsammans fram den bästa lösningen för dig eller ditt företag!

För att kunna hjälpa er på bästa möjliga sätt vill vi gärna att ni fyller i nedan formulär.
Vi kontaktar er fortast möjligt och ser fram emot att få knyta kontakt med er.

Vi agerar i samförstånd med största sekretess och vill vara Er dedikerade partner som alltid erbjuder det lilla extra.

Vårt uppdrag är att erbjuda den bästa lösningen som fungerar bäst för Er.

CEO

Jesper Frey Morin
jesper.freymorin@nxtinterim.se
070-568 88 83

 

Stockholm

President

Janne Jöhag
janne.johag@nxtinterim.se
079-349 22 68

 

Stockholm

Managing Director Stockholm

Carina Lundberg
carina.lundberg@nxtinterim.se
072-563 77 17

 

Stockholm

Gig Manager

Nina Kleinschmidt
nina.kleinschmidt@nxtinterim.se
076-029 60 05

 

Stockholm

Gig Manager

Birgitta Leveen
birgitta.leveen@nxtinterim.se
073-838 74 40

 

Stockholm

Managing Director Region South

Roger Gordin
roger.gordin@nxtinterim.se
076-865 46 50

 

Malmö

Gig Manager

Martin Holm
martin.holm@nxtinterim.se
070-954 52 17

 

Kalmar

Managing Director Region West

Joacim Bernhardsson
joacim.bernhardsson@nxtinterim.se
072-363 19 48

 

Göteborg

Managing Director Region South-East

Jerry Broman
jerry.broman@nxtinterim.se
073-310 73 30

 

Linköping

Gig Manager

Marie Rosenlund
marie.rosenlund@nxtinterim.se
070-968 83 088

 

Malmö