Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss så tar vi tillsammans fram den bästa lösningen för dig eller ditt företag!

För att kunna hjälpa er på bästa möjliga sätt vill vi gärna att ni fyller i nedan formulär.
Vi kontaktar er fortast möjligt och ser fram emot att få knyta kontakt med er.

Vi agerar i samförstånd med största sekretess och vill vara Er dedikerade partner som alltid erbjuder det lilla extra.

Vårt uppdrag är att erbjuda den bästa lösningen som fungerar bäst för Er.

CEO

Jesper Frey Morin
jesper.freymorin@nxtinterim.se
070-568 88 83

Stockholm

President

Janne Jöhag
janne.johag@nxtinterim.se
079-349 22 68

Stockholm

Managing Director Stockholm

Annika Svanström
annika.svanstrom@nxtinterim.se
070-750 25 25

Stockholm

Gig Manager-Rekryteringskonsult Region Stockholm

Agne Ottosson
agne.ottosson@nxtinterim.se
070-951 92 50

Stockholm

Gig Manager-Rekryteringskonsult Region Stockholm

Evelina Hedman
evelina.hedman@nxtinterim.se
070-669 44 66

Stockholm

Managing Director Region West

 

Lorita Holzner
lorita.holzner@nxtinterim.se
073-366 42 58

Göteborg

Gig Manager Region West

Sevgi Alievska
sevgi.alievska@nxtinterim.se
073-695 65 45

Göteborg

Gig Manager Region South

Lotta Lindfors Lauridsen
lotta.lindfors@nxtinterim.se
076-868 14 58

Malmö

Gig Manager Region South

Anders Persson
anders.persson@nxtinterim.se
070-515 98 66

Malmö

Managing Director Region South

Jonas Morin
jonas.morin@nxtinterim.se
070-736 62 00

Malmö

Gig Manager- Rekryteringskonsult Region South

Elin Incegül 
elin.incegul@nxtinterim.se
070-724 96 96

Malmö

Managing Director NXT Secure

Kristoffer Andersson
kristoffer.andersson@nxtinterim.se
070-209 57 14

Göteborg