Kontakt

Tveka inte att ta kontakt med oss så tar vi tillsammans fram den bästa lösningen för dig eller ditt företag!

För att kunna hjälpa er på bästa möjliga sätt vill vi gärna att ni fyller i nedan formulär.
Vi kontaktar er fortast möjligt och ser fram emot att få knyta kontakt med er.

Vi agerar i samförstånd med största sekretess och vill vara Er dedikerade partner som alltid erbjuder det lilla extra.

Vårt uppdrag är att erbjuda den bästa lösningen som fungerar bäst för Er.

CEO

Jesper Frey Morin
jesper.freymorin@nxtinterim.se
070-568 88 83

 

Stockholm

President

Janne Jöhag
janne.johag@nxtinterim.se
079-349 22 68

 

Stockholm

Managing Director Stockholm

Ola Brunstorp
ola.brunstorp@nxtinterim.se
070-914 26 27

 

Stockholm

Gig Manager

Carina Lundberg
carina.lundberg@nxtinterim.se
072-563 77 17

 

Stockholm

Managing Director Region South

Roger Gordin
roger.gordin@nxtinterim.se
076-865 46 50

 

Malmö

Gig Manager

Alex Roslund
alex.roslund@nxtinterim.se
072-395 77 29

 

Malmö

Gig Manager

Pernilla Frisk
pernilla.frisk@nxtinterim.se
070-249 94 00

 

Malmö

Gig Manager

Martin Holm
martin.holm@nxtinterim.se
070-954 52 17

 

Kalmar